zakład pogrzebowy
 

Usługi pogrzebowe

Realizujemy szeroki zakres usług pogrzebowych związanych z organizacją pochówku. Swoje usługi świadczymy kompleksowo, od chwili zgłoszenia starając się odciążyć naszych Klientów w niełatwych dla nich chwilach. Dlatego – oprócz całodobowego przewozu zmarłych i organizacji ceremonii, zajmujemy się również wszystkimi formalnościami pogrzebowymi. Nasza pomoc obejmuje współpracę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędem Stanu Cywilnego i szpitalem. Organizujemy pogrzeby we wszystkich obrządkach wyznaniowych oraz prowadzone przez Mistrza Ceremonii pogrzeby świeckie.  Służymy radą w kwestii wyboru odpowiednich dodatków, takich jak kwiaty i oprawa muzyczna.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnimy Klientom usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i życzliwie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, zapewniając niezbędny komfort. Współpracując z nami, będą Państwo spokojni o wszystkie kwestie formalne i organizacyjne. Zawsze troszczymy się o to, by możliwie jak najbardziej odciążyć żałobników.

Całodobowy transport zmarłych, formalności i pogrzeby – oferta

Poniżej mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami naszej oferty usług pogrzebowych. W dalszej części strony znajdą Państwo również galerię, w której można obejrzeć różne akcesoria, które są dostępne w naszym zakładzie – m.in. trumny, urny i wieńce.

Ponadto Zakład Usług Pogrzebowych Vektor we Wrocławiu oferuje:

  • całodobowy transport zmarłych ze szpitala – dysponujemy własną chłodnią,
  • zamieszczenie nekrologów w prasie,
  • organizację pochówku w dowolnym obrządku wyznaniowym,
  • budowę pomników granitowych i nagrobków,
  • kremacje zwłok,
  • ekshumację zwłok – zmianę miejsca pochówku,
  • oprawę kwiatową i muzyczną pogrzebu.