zakład pogrzebowy
 

Odzież żałobna, trumny i inne akcesoria pogrzebowe

W firmie Vektor zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie organizacji pogrzebów we Wrocławiu i innych miastach. U nas mogą Państwo liczyć na wsparcie i życzliwą pomoc we wszystkich kwestiach związanych z pogrzebem. Oprócz szerokiej oferty usługowej proponujemy wysokiej jakości akcesoria pogrzebowe, które wyróżniają się doskonałym standardem estetycznym. Oferujemy akcesoria wykonane z różnych materiałów, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom wszystkich Klientów. U nas znajdą Państwo m.in. odzież żałobną i pogrzebową, która jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i prezentuje się bardzo gustownie.

Ponadto oferujemy trumny i urny, które są bardzo solidne i cechują się wysokim poziomem estetycznym. Poniżej mogą Państwo zobaczyć, jakie akcesoria obejmuje nasza oferta. Na naszej stronie znajdą Państwo również galerię, w której można obejrzeć wybrane produkty.

Akcesoria pogrzebowe Zakładu Usług Pogrzebowych Vektor:

  • Odzież pogrzebowa i żałobna.
  • Krzyże i tabliczki.
  • Trumny drewniane (dąb, sosna, olcha).
  • Urny ceramiczne, metalowe i drewniane.

Jeśli poszukują Państwo trumny lub urny we Wrocławiu, a także kompleksowych usług pogrzebowych, zakład Vektor odpowie na Państwa wymagania. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.