zakład pogrzebowy
 

Odzież żałobna, trumny, urny i inne akcesoria pogrzebowe

Firma Vektor to profesjonalny zakład usług pogrzebowych działający na terenie całego kraju. U nas mogą Państwo liczyć na wsparcie i życzliwą pomoc we wszystkich kwestiach związanych z pochówkiem. Oprócz szerokiej oferty usługowej proponujemy wysokiej jakości akcesoria pogrzebowe, które wyróżniają się doskonałym standardem estetycznym. Oferujemy akcesoria wykonane z różnych materiałów, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom wszystkich Klientów. U nas znajdą Państwo m.in. odzież żałobną i pogrzebową, która jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i prezentuje się bardzo gustownie.

Oprócz odzieży i kompleksowej organizacji pogrzebów oferujemy solidne i estetyczne trumny i urny wykonane z wielu różnych materiałów. Poniżej można zobaczyć, jakie akcesoria obejmuje nasza oferta. Na naszej stronie znajdą Państwo również galerię, w której można obejrzeć wybrane produkty.

Akcesoria pogrzebowe Zakładu Usług Pogrzebowych Vektor:

  • odzież pogrzebowa i żałobna,
  • krzyże i tabliczki,
  • trumny drewniane (dąb, sosna, olcha),
  • urny ceramiczne, metalowe i drewniane.

Jeśli poszukują Państwo trumny lub urny we Wrocławiu, a także kompleksowych usług związanych z pogrzebami, zakład Vektor odpowie na Państwa wymagania. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.